Kontakt

Siedziba Firmy:

CENTRALA

ul. Wolska 55A    Stanislawow Drugi k/ Legionowa

woj. mazowieckie 

05-119 Poland

+48 22 499 55 24

+48 22 499 55 25

info@farmtrade.pl

http://www.farmtrade.pl

 

Punkt sprzedazy- magazyn centralny- woj. mazowieckie

05-250 Emilianow

ul. Wyszynskiego 170 przy trasie S8

+48 22 499 55 24

+48 22 499 55 25

emilianow@farmtrade.pl

 

Punkt sprzedazy maszyn- woj. podlaskie

18-300 Zambrow

ul. Białostocka 36

+48 22 499 55 24

+48 22 499 55 25

zambrow@farmtrade.pl

 

Kontakt szczegółowy:

Maszyny rolnicze Pawel Kryjom

Product manager

+48 602 610 499

pawel.kryjom@farmtrade.pl

 

Paweł Katkowski

Area sales manager/ doradca sprzedaży maszyn rolniczych

(Polska północna; północno -wschodnia, północno-centralna)

+48 604 238 382

pawel.katkowski@farmtrade.pl

 

Ireneusz Tomków

Area sales manager/ doradca sprzedaży maszyn rolniczych

(Polska poludniowo-centralna ; południowo- wschodnia; południowa)

+48 604 243 798

ireneusz.tomkow@farmtrade.pl

 

Paweł Kryjom 

(Polska centralna)

+48 602 610 499

pawel.kryjom@farmtrade.pl

 

( Polska Zachodnia , polnocno-zachodnia, południowo-zachodnia ) 

+48 515 499 195

 

Monika Kryjom

Koordynator ds sprzedaży maszyn rolniczych/ Sales coordinator

+48 604 242 757

monika.kryjom@farmtrade.pl

 

Serwis:

Mariusz Borodziuk

+48 22 499 55 24

+48 608 062 018

mariusz.borodziuk@farmtrade.pl

 

Części zamienne: 

+48 22 499 55 24

 

Folia, siatka, sznurki: 

+48 604 237 771

 

Zamówienia, gwarancje, reklamacje

Katarzyna Karpińska 

Office manager

+48 600 887 832

katarzyna.karpinska@farmtrade.pl

 

Biuro:

 

tel. +48 22 499 55 24

tel. +48 600 887 832

fax. +48 22 499 55 25

info@farmtrade.pl