Firma Moro Aratri to producent najwyższej jakości maszyn uprawowych. Ciekawą ofertę dla rolników firma może zaprezentować w asortymencie głęboszy. Dostępne są dwie grupy głęboszy – z zabezpieczeniem mechanicznym na śrubę zabezpieczającą i maszyny z zabezpieczeniem hydraulicznym non-stop. Pierwsza grupa głęboszy przeznaczona jest na gleby lekkie, niezakamienione i przystosowana do współpracy z ciągnikami o mniejszej mocy. Głębosze serii G, o większej konstrukcji, wyposażone są w układ zabezpieczenia hydrauliczny, oraz mechaniczny układ zabezpieczenia ze śrubą zabezpieczającą, która interweniuje w ekstremalnych przypadkach. W ten sposób otrzymuje się uniwersalne urządzenie, będące w stanie sprostać szczególnie trudnym zadaniom, w terenach miękkich, gliniastych i kamienistych. Ten model głębosza nadaje się do zastosowania w traktorach o dużej mocy, bez zagrożenia powstania uszkodzeń w konstrukcji. Rama jest całkowicie skręcana a zęby we wszystkich wersjach są umieszczone w 2 rzędach, ta forma zapewnia optymalną jakość pracy i minimalny wysiłek traktora.

Maszyna jest przygotowana do pracy samodzielnie lub w połączeniu z parą wałów tylnych. Zastosowanie wałów umożliwia osiągnięcie podwójnego efektu uprawowego przy jednym przejściu. Oprócz rozbijania brył, dwa wały dokładnie mieszają i optymalnie wyrównują powierzchnię, likwidując konieczność kolejnej uprawy. Dodanie podwójnych wałów znacząco ułatwia mieszanie i przykrycie resztek organicznych. Po zastosowaniu głębosza gleba jest przygotowana do siewu. Głębosze mogą być także wyposażone w specjalne zęby ze wzmocnionym lemieszem. Ich specjalna konstrukcja zapewnia większą trwałość i wytrzymałość w terenach bardzo kamienistych. Dodatkowo zęby mają takie nachylenie, które zapobiega ciągnięciu kamieni po powierzchni. Głębosze Moro Aratri mogą mieć wymienione lemiesze i zostać łatwo przystosowane jako agregaty ścierniskowe. Do najważniejszych plusów stosowania głębosza należą:

Głębosz polecany jest na wszystkie rodzaje gleb we wszystkich uprawach polowych a w szczególności na buraki, ziemniaki, warzywa, kukurydze.