Zapraszamy do przetestowania nowego systemu zgrabiania zarówno suchych i mokrych materiałów (w tym kukurydze i miskantus). Maszyna przystosowana jest do niewielkiej mocy ciągników i posiada niezwykle dużą wydajność. Zalecana jest na średnie i duze gospodarstwa oraz na usługi.
Maszyny DEMO dostepne sa obecnie na terenie wojewodztw:
- Dolnoślaskie
- Wielkopolskie
- Lubelskie
- Podlaskie
- Mazowieckie
- Warminsko-Mazurskie

EASY RAKE ciągane zgrabiarki w układzie "V"
Łatwe do montażu i do użycia. Zaprojektowane aby przekroczyć wyobrażenia Klienta.
IDEALNY DLA : pracy we wszystkich warunkach terenowych.
GŁÓWNE ZALETY: System auto-steer pozwala na prace na nawet małych polach a aortyzatory zapewniają ciągłą prace na nierównym terenie.
OPIS: Zgrabiarka ciągana Easy Rake w systemie V została zaprojektowana z wieloma technologicznymi innowacjami, które są unikatowe i mają zapewnic poprawe produktywności zgrabiania. Dwie strony maszyny są niezależne jedna od drugiej, pozwala na zgrabianie tylko jednej strony. Proste ustawienie szerokości pokosu jest możliwe przez używanie tulejowego. Solidne profile czynia rame w zgrabiarkach najcięższa w branzy, zaprojektowane zeby slużyło na lata. Szerokość pokosu może być regulowana przez przestawienie kół zgrabiających w róznej pozycji, pod różnym kątem. Zmienna pozycyjność ramy oraz niezależnie zawieszone koła grabiące pozwalaja zgrabiarce na dostosowanie do różnych warunków pracy. Istnieje również możliwość wzruszania kołem centralnym materiału w centralnej cześci zgrabiarki za ciągnikiem.
Centralnie zawieszany punkt zaczepu daje możliwość zgrabirace w układzie V dostosowania się do nierównego podłoza i kopiuje pływająco teren bez niepotrzebnych napięć na ramie.
Dwa centralne koła grabiące hydraulicznie opuszczane mogą być dostarczone w opcji..
Koła grabiące o srednicy 140 cm. O z zębami 6,9 mm. O. Koła grabiące o średnicy 150 cm. O z zębami 7,5 mm. O na życzenie Klienta..
Automoatyczne zamki pozwalaja na przeprowadzanie wszystkich operacji bez opuszczania kabiny ciągnika